Renowacja mebli – warsztaty gościnne

Zapraszamy na twórcze i kreatywne warsztaty, na których pomalujesz i wystylizujesz farbami kredowymi oraz kazeinowymi, przyniesiony przez siebie niewielki drewniany mebelek. Może to być półeczka, rama lustra, taboret, drewniane krzesło lub stolik kawowy. Nauczysz się jak w prosty i niedrogi sposób zmienić swoje meble na wyjątkowe i niepowtarzalne.

Będzie trochę teorii, a w praktyce samodzielnie nadasz „drugie życie” swojemu meblowi malując, stylizując, woskując czy patynując.

Warsztaty to świetny początek aby zacząć swoją przygodę stylizacji i malowania mebli oraz praktyczna wiedza, jak w niedrogi sposób zmienić swoje meble.

Meble do tych warsztatów nie mogą być tapicerowane.
Jeżeli nie masz swojego mebelka do odnowy, istnieje możliwość zakupu u osoby prowadzącej, ale tylko po wcześniejszym uzgodnieniu. Prosimy aby mebel nie wymagał prac stolarskich – naprawa wyłamanej / złamanej nogi itp….

kiedy: wtorek 07.07. godz: 14:00
czas warsztatów: 6 godz
koszt: 200 zł

Współorganizator: Galeria Sofa Art

Warunkiem uczestnictwa jest deklaracja mailowa i wpłata na konto 30% ceny warsztatu.
Organizator- Pasjanitki Atelier Artisant zastrzega prawo przełożenia terminu jeżeli nie utworzy się grupa minimum 3 osobowa.
Jeżeli warsztat nie odbędzie się z powodu nie utworzonej grupy, będziemy się z Państwem kontaktować, zostanie zrobiony zwrot kwoty lub wpłata będzie przeniesiona na następne warsztaty.
Jeżeli z jakiegoś powodu nie możesz przyjść, jak najszybciej poinformuj nas o tym. Zaproponujemy Ci nowy termin warsztatów. W przypadku gdy dzień przed warsztatami nie otrzymamy takiej informacji wpłacona kwota nie podlega zwrotowi.
informacje i zapisy:
kontakt@pasjanitki.pl
pasjanitki@gmail.com
tel. 574223849

Pasjanitki Atelier Artisant Iwona Składanowska
mBank 38 1140 2004 0000 3202 7878 6214
w tytule: imię i nazwisko, warsztaty-nazwa……… 2020

Skontaktuj się

aleastudio