Gościnne warsztaty  „Szydełkowanie – torebka lub stołek”

 

 

 

Szydełkowe spotkania to twórczo spędzony czas w przemiłej atmosferze i sympatycznym towarzystwie. Tym razem szydełkujemy pokrowiec na stołek lub torebkę na skórzanym pasku. Dziergamy z firmą Bobbiny. Zapewniamy wszystkie materiały ( stołek, sznurek i pasek do torebki), szydełko na wypożyczenie (możliwość zakupu), kawę i herbatę oraz ciacho.

Kiedy: piątek 13 marca godz:16:30
Koszt warsztatów: 150 zł stołek
130 zł torebka
czas trwania: 3 godz.
Ilość miejsc ograniczona

Współorganizator:
ficelle.pl

Warunkiem uczestnictwa jest deklaracja mailowa i wpłata zadatku w wysokości 30% ceny warsztatu na konto.
Organizator- Pasjanitki Atelier Artisant zastrzega prawo przełożenia terminu jeżeli nie utworzy się grupa minimum 3 osobowa.
Jeżeli warsztat nie odbędzie się z powodu nie utworzonej grupy, będziemy się z Państwem kontaktować, zostanie zrobiony zwrot kwoty lub wpłata będzie przeniesiona na następne warsztaty.
Jeżeli z jakiegoś powodu nie możesz przyjść, jak najszybciej poinformuj nas o tym. Zaproponujemy Ci nowy termin warsztatów. W przypadku gdy dzień przed warsztatami nie otrzymamy takiej informacji wpłacona kwota nie podlega zwrotowi.

informacje i zapisy:
kontakt@pasjanitki.pl
pasjanitki@gmail.com
tel. 574223849

Jeżeli decydują się Państwo na kontakt mailowy, prosimy o sprawdzanie w swojej skrzynce spamów, ponieważ nasze odpowiedzi mogą tam się znajdować, lub pozostawienie nr. telefonu aby ułatwić kontakt.

Pasjanitki Atelier Artisant Iwona Składanowska
mBank 38 1140 2004 0000 3202 7878 6214
w tytule: imię i nazwisko, warsztaty- nazwa….. 2019

Skontaktuj się

aleastudio